ID. Vizzion
Elektrilise mobiilsuse visioon.

ID. Vizzion
Elektrilise mobiilsuse visioon.

Parim viis tulevikku ennustada on see leiutada. Seetõttu lööme aktiivselt kaasa tuleviku elektrilise mobiilsuse kujundamisel. Kõigi oma visioonide, ideede ja tehniliste võimalustega. Seejuures luuakse autosid, mis muudavad teie elu lihtsamaks ja paremaks. Ja parim tõend selleks on, et tulevik on juba ammu alanud.

people in front of the ID. Vizzion

ID. VIZZION, nagu nimigi ütleb, on meie visioon tuleviku elektriautost: progressiivse disaini, intelligentse salongipõhimõtte ja teedrajava tehnoloogiaga kõrgklassi sedaan. Esi- ja tagatelje elektrimootorid tagavad eriti dünaamilise kiirendusega nelikveo. Kuni 665-kilomeetrise läbisõidu eest hoolitseb sõiduki põrandasse integreeritud võimas liitiumioonaku.

--:--

ID. VIZZIONi puhul olete teie tähelepanu keskpunktis. Seda märkate juba sisse istudes, kuna see tunneb teid näotuvastuse abil ära ning avab teile uksed. Samal ajal pulseerivad sõidukit ümbritsevad LED-valgusribad. Salongis tunnete end kui suursuguses puhketoas ja naudite ergonoomiliste istmete mugavust. Küljeklaase ning panoraamkatuse klaasi saab soovi korral tumendada.

Ainus, millest tuleb loobuda, on rool. Juhtelemendid on virtuaalsed ning projitseeritakse liitreaalsuse abil salongi. Neid saab vaadata ainult liitreaalsusega prillidega. Interaktsioon toimub intuitiivselt ja on seetõttu kerge. ID. VIZZION tuvastab teie liigutused ja kuuleb teie juttu. Aja jooksul õpib see end aina paremini teiega kohandama. Tundub kui ulme, kuid on peagi teadus ilma ulmeta.

ID. Vizzion from above with opened doors
ID. Vizzion seen from the front with incident light

ID. VIZZIONiga saab täisautomaatne juhtimine tõeluseks. Tänu nüüdisaegseimale tehnoloogiale saab autost endast juht. Ja teie saate sõidu ajal teha, mida soovite: sukelduda multimeediasse, töötada keskendunult või lihtsalt lõõgastuda. Salongivalgustust ja temperatuuri kohandatakse automaatselt teie eelistustele. Peale selle on lisauuendusi, millest saavad kasu ka teised liiklejad. ID. VIZZION mõtleb nimelt kõigile.

Suunav projitseerimine. Teedrajav tehnoloogia.

ID. VIZZION ei mõtle ainult teile, vaid ka teistele liiklejatele. Selle HD-maatriks-esituled suudavad 8000 eraldi juhitava LED-iga projitseerida teele virtuaalsed sebratriibud. Jalakäijad saavad nii teada, et ID. VIZZION on neid märganud, ja võivad ohutult teed ületada.

AR-liides. Virtuaalne reaalsus.

ID. VIZZION on esimene elektriauto maailmas, mis vaatab aastasse 2030. Siis pole enam rooli olemas. Seda pole teil enam vaja, kuna kõike saab intuitiivselt juhtida liigutuste ja hääle abil. Juhtelemendid on virtuaalsed. Neid näete vaid virtuaalreaalsuse prillidega. Kõlab kui ulme, kuid on peagi tegelikkus.

Salong. Kosmoselaev.

ID. VIZZIONi keskelt avanevad uksed võimaldavad teil siseneda mugavalt täiesti uudse ilmega salongi. „Open Space“ põhimõte on suurejooneline disainsalong, mis on kujundatud teie ümber. Võtke istet ergonoomilistel istmetel, tumendage soovi korral aknad, aktiveerige mürasummutus ja kasutage aega töötamiseks või lõõgastumiseks.

the interior of the ID. Vizzion without a steering wheel

Liituge kohe ja olge teistest ees.

Saage regulaarseid uuendusi ID.3i, broneerimise ja elektromobiilsuse kohta.