ID. Crozz
Valmis, kui teie olete.

ID. Crozz
Valmis, kui teie olete.

Kui te võiksite mobiilsuse uuesti leiutada, siis kuidas see välja näeks? Meil on visioon, mis innustab teie igapäeva. Elektriauto, mis muudab teie elu paremaks. Nii intelligentne, et suudab teid mõista. Sõna-sõnalt. Ja nii ühendatud, et on teile lähemal kui kunagi varem. Tänu tehnoloogiale, mis teid edasi viib. Annab teile uue vabaduse. Ja inspireerib teid uusi asju avastama.

Meie idee on elektriauto kõigile. Ja kuna iga inimene on erinev ja vajab midagi teistsugust, oleme ehitanud ka igaühega kohanduva sõiduki. Nii isikupärase, et see sobib teile nagu valatud. Või teie perekonnale. Või teie tööle. Võtame näiteks meie ideeauto ID. Crozz. Nüüdisaegse crossoverina ühendab see linnamaasturi eelised kupee elegantsiga. See on ka täiesti praktiline, kuna tunneb end koduselt nii linnas kui ka looduses. Nagu teiegi. Ja avab teile paljud uksed. Väga lihtsalt. Ja täiesti elektriliselt.

--:--

ID. Crozziga on teil vabadus teha kõike, mis teile on oluline. Ükskõik, millist teed pidi. Seetõttu on selle sõiduulatus nii suur, et ükski sihtkoht ei ole liiga kaugel. Jätke linn ja argipäev selja taga ning minge avastusretkele. Selle suursuguse salongi oleme kujundanud nii, et te tunnete end seal kui kodus. See on paindlik ja ruumikas. Nii ruumikas, et mahutab lausa maastikuratta. Ja pagasi terve puhkuse ajaks. Tänu uusimale tehnoloogiale tagab see värske ja puhta õhu. Sees ja väljas. Emissioonivaba elektrimootoriga sõidab see nii vaikselt, et tunnetate iga oma meelega kõike alates metsateest kuni mägirajani. Tänu dünaamilisele nelikveole pääsete kohtadesse, kus te pole kunagi käinud. ID. Crozz on alati seikluseks valmis. Ja sama spontaanne kui teie.

the rear end of the ID. Crozz at the lake

Volkswageni ideeautod I.D. Crozz on elektromobiilsuse tulevik. See on täis uuendusi, mis hoiavad teid hoolimata käänakutest ja pööretest teel dünaamiliselt ning vaikselt. Tulevikus on auto võimeline ise sõitma, et saaksite lihtsalt mugavalt istuda ja vaadet nautida. Lisaks saate selle digitaalselt ühendatud autoga ka rääkida. Seega, öelge tere vabadusele.

Unelmate ruumikus. Rohkem ruumi ideedele.

ID. Crozz on arendatud nii, et teil oleks suurem vabadus. Ja rohkem ruumi. Seejuures on peetud silmas eriti üleliigsest loobumist. Näiteks B-piilarist. Ka tagaistmeid ja keskkonsooli on võimalik hõlpsalt reguleerida. Teil on rohkem ruumi kõige jaoks, mis on teile oluline.

ID. Crozz with open doors, offering a view into the interior

Nelikvedu. Vabadus sõita kuhu iganes.

ID. Crozz viib teid edasi. Ja elektrilise nelikveo abil peaaegu kõikjale. Tänu uutele tehnoloogiatele on juba varsti võimalik sõita kuni 500 kilomeetrit vaid ühe akulaadimisega. Seega jätke igapäev selja taha ja sõitke lihtsalt minema. Kas üksi või teile oluliste inimestega. Äärmiselt sportlik. Ja kohalikult emissioonivaba.

Side view of the ID. Crozz while driving along the lake

Autonoomne juhtimine. Rohkem aega endale.

Sõitke ise või laske sõita. ID. Crozziga on teil see valik. Piisab ühest puudutusest roolil, kui ID. piloot võtab juhtimise üle. Või ütlete talle seda lihtsalt häälkäsklusega. Autonoomses režiimis tõmbab auto rooli muuseas sisse. Nii on teil rohkem vaba ruumi tõeliselt olulisteks asjadeks. Näiteks maastiku nautimiseks. Või hea raamatu lugemiseks. See on tõepoolest veel tulevikumuusika, kuid kõlab hästi kõigile.

interior of the ID. Crozz during autonomous driving mode

Liituge kohe ja olge teistest ees.

Saage regulaarseid uuendusi ID.3i, broneerimise ja elektromobiilsuse kohta.