ID. Buzz
Kõikjal kodus.

ID. Buzz
Kõikjal kodus.

Mobiilsuse tuleviku kaaskujundamine tähendab meie jaoks elektrilist mobiilsust kõigile. Maksimaalse vabaduse, vaimustuse ja isikupäraga. Me arendame autosid, mis näitavad, kes on need inimesed, kes nendega sõidavad. Ja kuidas nad elavad. Seetõttu töötame suurte ideede ja väikeste detailide kallal, mis muudavad tuleviku kõigi jaoks paremaks.

Family portrait in front of the ID. Buzz

Olgu see väikesõiduk, kompaktklassi crossover või sedaan – meie ID. mudelid vastavad kõigile teie nõudmistele ja peegeldavad teie ainulaadset maailmavaadet. Just nagu ideeauto ID. Buzz. Elektrilise kaubikuga toome ikoonilise mikrobussi tagasi tulevikku ja anname teile veelgi suurema vabaduse maailma avastada, et te jääksite seiklejaks, ükskõik kus just viibite. Kuna ID. Buzzi puhul on tegemist kontseptsiooniuuringuga, tuleb teil siiski seeriamudelit oodata. Aga ootusärevus on teadagi kauneim rõõm.

--:--

ID. Buzz. Varustatuna meie parimate ideedega määratleb see uuesti, mis võib auto tänapäeval olla: teerajaja, mobiilne kodu ja ulatuslikult loominguline. Soovi korral tunneb ID. Buzz ära teie lemmiklaulu ja ta teab, kuidas teile reisil kõige paremini toeks olla. Näiteks oma muudetava ruumipõhimõttega ning ruumikusega teie perele ja seiklustele. Sõitke koos loodusesse ja jääge sinna ööseks. Liitreaalsusega esiklaasinäidiku leiate hõlpsalt kõrvalise koha. Järsku tunnete tuult ja merd. Mälestused ergastuvad. Justnagu ID. Buzzi silmad, kui need teid oma intelligentsete LED-esituledega isiklikult tervitavad.

ID. Buzz seen from the side on a country road

Volkswageni ID. Buzz on perekonnasõber ja kaaslane stressirikkal igapäeval. See elektriauto pakub peaaegu kõike, mis teie elu lihtsamaks teeb: moodne mugavus, täiesti uudne salongidisain ja peagi lisandub ka täisautomaatne sõidurežiim. Nii muutute juhist kaasreisijaks ja teil on vabadus teha, mida soovite.

Unelmate ruumikus. Elu suurteks seiklusteks valmis.

Et teie paindlikkus säiliks ID. Buzzis, oleme pidanud silmas optimaalset ruumikasutust. Avaras pagasiruumis on ruumi suurtele ideedele. Ja soovi korral saate tekitada salongis vaid mõne käeliigutusega veelgi enam hoiuruumi. See on imelihtne tänu paindlikule istmete põhimõttele.

view from the panoramic roof into the interior of the ID. Buzz

Liitreaalsusega esiklaasinäidik. Kõrgtehnoloogia rajaleidjatele.

ID. Buzz on teerajaja. Selle Liitreaalsusega esiklaasinäidik projitseerib navigeerimise vahetult sõiduki ette maantee kohale. Tänu liitreaalsele projektsioonile näete suunanoolt just seal, kuhu te keerama peaksite. Nii jõuate alati sihtkohta pilku teelt pööramata.

the AR-Head-Up-Display in the ID. Buzz navigates the driver without them having to take their eyes off the road

LED-silmad. Pilk olulisele.

Tavapäraste ümmarguste esitulede asemel on ID. Buzzil intelligentsed LED-„silmad“, mis suhtlevad interaktiivselt juhi ja kaasreisijatega. Kui soovite näiteks ära pöörata, suunavad esituled end soovitud suunda. Kui ID. Buzz tuvastab sõidutee servas jalakäijaid ja jalgrattureid, vaatab ta neile otsa ja teeb nad valgussignaalide abil märkamatult nähtavaks. Üsnagi ettenägelik, või kuidas?

Puutetundlik rool. Uuesti leiutatud rool.

ID. Buzz liigub mängleva kergusega, kuna kõik on intuitiivselt teile kohandatud. Selle salongis ei ole enam nuppe ega klahve. Tänu puutetundlikule paneelile piisab kergest puudutusest, et selle funktsioone kasutada. Toksake lihtsalt roolil ja juba võib uus seiklus alata.

Steering wheel with touchpad of the ID. Buzz

Liituge kohe ja olge teistest ees.

Saage regulaarseid uuendusi ID.3i, broneerimise ja elektromobiilsuse kohta.