A man in a yellow jacket leans against his VW ID.

ID. juhtmevaba tarkvarauuendus 3.0

Nüüd saadaval: teie ID. järgmine tarkvarauuendus

--:--

ID. tarkvara 3.0 abil pakub Volkswagen teile tasuta uusi funktsioone ja täiustusi. Paljud neist täiustustest põhinevad klientide tagasisidel ja ideedel.

Kas teie ID. on Volkswageni partnerilt uue 12-voldise aku ja ID. tarkvara 2.4 juba saanud? Siis olete nüüd valmis saama järgmist suurt uuendust – ID. tarkvara 3.0.

Varasematele tarkvaraversioonidele lähtestamine ei ole võimalik.

  • Milleks paigaldada tarkvarauuendus 3.0?

    Tarkvarauuendused pakuvad teie ID.-le uusi funktsioone ja optimeerimisi ning hoiavad Volkswageni viimaste digitaalsete uuendustega ajakohasena. Selle uuendusega saate kasu uutest funktsioonidest ja rakendustest – lihtsalt ja juhtmevabalt.

  • Kuidas ma uuenduse saan?

    ID. juhtmevaba tarkvara 3.0 vastuvõtmise eeldused on aktiivne We Connect Starti* leping, Volkswagen ID kasutajakonto ning ID. tarkvara 2.4 eelnev paigaldamine teie sõidukisse.

Üks uuendus, kaks osa

A visualisation of the phases of the Over-the-Air update

ID. tarkvarauuendus 3.0  koosneb kahest osast. ID. tarkvara 3.0 kõigi eeliste saamiseks paigaldage uuenduse 1. ja 2. osa. Juhtmevaba uuendamise abil saate oma ID.-d uuendada just teile sobival ajal. Lugege hoolikalt läbi ka avalikustamise teadetes („Release Notes“) uuenduse mõlema osa kohta toodud juhised – need leiate oma ID. info- ja meelelahutussüsteemist.

Kas teie ID. on võrgurežiimis (Online Mode)?

Kas võrgurežiimis olemine tähendab, et ma saadan või jagan oma asukohaandmeid?

ID. tarkvara 3.0 – ülevaade

Siit leiate ülevaate sellest, milliseid uuendusi ID. tarkvara 3.0 kaasa toob ja kuidas uuendust paigaldada. Üksikasjalik teave ja õpetusvideod on kättesaadavad iga jaotise all oleva lingi kaudu.

The interior of a fully electric ID. model with the infotainment system

Mida uuendatakse versiooniga 3.0?

Siit leiate üksikasjalikku teavet, fotosid ja õpetusvideoid selle kohta, mida tarkvarauuendus sisaldab.

A woman in a yellow blouse walks away from her ID.3 smiling

Kuidas paigaldada tarkvarauuendust 3.0?

Siit leiate üksikasjalikud juhised uuenduse 3.0 esimese ja teise osa paigaldamiseks.

A woman looks at her smartphone with VW logo – Over-the-Air update

Kas teil on uuenduse kohta küsimusi?

Kui teil on uuenduse kohta küsimusi, vaadake korduma kippuvate küsimuste jaotist.

ID. tarkvara 3.0 – mida uuendatakse?

Eeldus tarkvarauuenduseks 3.0:

ID. tarkvara 2.4

Eeldus tarkvarauuenduseks 3.0:

ID. tarkvara 2.4

A service employee stands leaning against a wall with a tablet in her hand

Lugege lisa 12-voldise aku vahetamise ja ID. tarkvarauuenduse 2.4  teenindusaktsiooni kohta. See teenindusaktsioon tuleb teostada enne ID. tarkvara 3.0 paigaldamist teie eelistatud Volkswageni partneri juures.

Kui soovite lisateavet selle kohta, mida uuendatakse ja kuidas enda eelistatud Volkswageni partneriga kohtumist kokku leppida, klõpsake nupule.

Optimeeritud laadimine ja energiahaldus

Mugavus ja aja kokkuhoid tänu lühematele laadimispeatustele.

ID. tarkvara 3.0 abil paraneb kõrgepingeakude laadimisvõimsus, seega hoiate aega kokku.

Parandab liiklusvoogu: V2X-tehnoloogia

ID. tarkvara 3.0 värskendab info- ja meelelahutussüsteemi, võimaldades paremat juurdepääsu V2X-tehnoloogia privaatsusseadetele.

Lisateave V2X-i kohta: V2X-tehnoloogiat kasutav kohalike ohtude hoiatus võimaldab sõidukitel üksteisega ja oma keskkonnaga vahetult suhelda. Kohalike ohtude hoiatus annab teile teada näiteks seiskunud autodest, ummikute lõppudest, teetöödest ja õnnetuspaikadest, erisõidukitest ja eesolevate sõidukite hädapidurdustest. V2X-i saab kasutada ainult siis, kui selle sõiduki seadetes aktiveerite. Kui see on aktiveeritud, saadab saab ka teie ID. teistelt V2X-i kasutajatelt teavet ning edastab seda neile.

We Connecti lepingut ega Volkswagen ID kasutajakontot pole vaja.

Car2X-tehnoloogia (V2X) – kohalike liiklusohtude hoiatus
Privaatsus kasutajate haldamisel
Image of a display – privacy settings

Täiustatud privaatsusseadete menüü ülesehitus

Selle tarkvarauuendusega on teil võimalus näha privaatsuse praegust olekut, avada privaatsussätteid ja vaadata üksikasjalikku teabeteksti iga sätte kohta – seda kõike juhtimiskeskuse kaudu. Kasutaja saab info- ja meelelahutussüsteemis oma seadeid isikupärastada ja sõidukisse sisselogitud olles neid ka salvestada.

Anonüümsed külaliskasutajad saavad tervitusekraanil valida ka võrgurežiimi (Online Mode) või võrguvälise režiimi (Offline Mode) (asukohaandmetega või ilma).

Otsustage ise, milliseid andmeid soovite saata või jagada. Kõik teie privaatsusseadetele mittevastavad veebiteenused lülitatakse sõidukis välja. Lisaks saavad peakasutaja ja külaliskasutajad rakenduse myVolkswagen või veebilehitseja kaudu inaktiveerida sõidukiteenuseid, mis ei tohi isikuandmeid töödelda.

Mugavus

ID. perekonnas saate olulisel silma peal hoida.

Lisavarustusse kuuluv liitreaalsusega esiklaasinäidik Head-up Display näitab teile olulist teavet otse teie vaateväljas. Tänu liitreaalsuse (AR) tehnoloogiale näete teel navigatsioonijuhiseid otse tee peal ja täpselt seal, kus sõidate või kus peate pöörde sooritama. See aitab teil sihtkohta lõõgastunumalt jõuda. ID. tarkvara 3.0 laiendab liitreaalsusega esiklaasinäidik Head-up Display funktsionaalsust, lisades täiendavaid pikemat vahemaad puudutavaid märguandeid, näiteks hoiatus aku laetuse taseme (SOC) kohta, samuti lisavarustusse kuuluva navigatsioonisüsteemi suunajuhiste ja vahemaateabe täiustamine.

Teie ID. mõistab teid paremini

Et teie auto teid paremini mõistaks ning suhtlus hääljuhtimise teel veelgi paraneks, täiustas Volkswagen häälsisendit ja -väljundit. Eelmise tarkvaraversiooniga on hääljuhtimise reageerimiskiirus suurem ja paranenud on ka vastuste kvaliteet. Et teie auto saaks teid veelgi paremini mõista ja teiega paremini suhelda.

--:--
Hääljuhtimine ja veebipõhine hääljuhtimine

Tänu veebifunktsioonidega hääljuhtimisele saab paljusid info- ja meelelahutussüsteemi ning sõiduki funktsioone juhtida loomulike häälkäsklustega*. Selle abil saab ID. aru vaba sõnastusega ja kõnekeelsematest küsimustest ja ütlustest. Suhtlus algab äratuslausega „Hello ID.“ või roolirattale olevale nupule vajutamisega. Selle uuendusega muutub hääljuhtimise reaktsioonikiirus kiiremaks ja käsklusi mõistetakse usaldusväärsemalt.

Hääljuhtimise veebifunktsioonide kasutamiseks on vaja kehtivat We Connect Plusi lepingut ja Volkswagen ID kasutajakontot.

*Loomulikus keeles suhtlus on saadaval järgmistele keeltele: hispaania, hollandi, inglise (USA ja ÜK), itaalia, norra, poola, portugali, prantsuse, rootsi, saksa, taani, tšehhi

In-Car-rakendused

Sõidukiteeninduse In-Car-rakendus „Vehicle Service“ võimaldab teil hooldust ja remonti ette planeerida, kuvades hoiatustulesid ja nõutud hoolduseid. Seejärel saate aegsasti eelistatud hoolduspartneri juures aja kokku leppida.

Sõidukiteeninduse In-Car-rakendus „Vehicle Service“ ei ole eelpaigaldatud ning selle saab hankida In-Car-poest 0,00 euro eest.

In-Car-poest rakenduse allalaadimiseks on vaja kehtivat We Connecti lepingut ja Volkswagen ID kasutajakontot.