Naine istub oma ID.3-s ning ühendab oma nutitelefoni App Connecti kaudu sõidukiga

ID. Juhtmevaba värskendus

Saage kasu oma ID. mudeli uuendustest

Saage kasu oma ID. mudeli uuendustest

Siit saate teada, kuidas saate kasu regulaarsetest juhtmevabadest värskendustest ja milliseid tingimusi selleks täita tuleb.

Kogege tulevikku täna

Regulaarsete juhtmevabade värskendustega saavad Volkswagen ID. mudelid kasu uusimatest digitaalarengutest isegi pärast sõidukite soetamist. Funktsioonid ja optimeerimised saab paigaldada juhtmevabalt ilma töökoda külastamata. Siit saate teada, kuidas see täpselt käib.

Mees nõjatub oma VW ID vastu ja vaatab oma nutitelefoni – VW veebivärskendus

Juhtmevabad värskendused laaditakse alla sõidu ajal muu tegevuse taustal sõiduki mobiiltelefoni ligipääsu kaudu. Kohe kui värskendus on saadaval, tuleb info- ja meelelahutussüsteemi teade ja teie ID. juhendab teid värskenduste paigaldamise protsessis. Kui teie sõiduk on pargitud, leiab aset lõplik värskenduse paigaldus ning järgmine kord autot käivitades saate nautida uusi ja täiustatud funktsioone. Lisateavet leiate digitaalsest kasutusjuhendist.

Juhime tähelepanu, et lisaks ID. tarkvaravärskendustele pakume ka värskendusi autosisestele eelpaigaldatud süsteemidele. Need rakendused ei ole seotud juhtmevaba ID. tarkvaravärskendustega ja neid saab eraldiseisvalt paigaldada. Mõnel juhul võib vaja minna uusimat ID. tarkvaraversiooni.

Naine punases jakis seismas VW ID. ees ja valgustatud VW logo

Kas teil on endiselt tarkvarauuendus 2.1 tegemata?

Leppige oma partneriga kohtumine kokku. Veebis värskenduste tegemise, ID.Software2.3 ja tulevaste värskenduste tegemise eelduseks on ID.Software2.1 olemasolu. Lisateabe, sisu ja KKK leiate siit.

Kas vajate abi?
Võtke meiega ühendust.

Helistage meile või tulge läbi oma Volkswageni teenindusest ja aitame teid meeleldi.

Eeldused veebipõhise värskenduse tegemiseks

Võtsime teid kuulda. Teilt saadud tagasiside abil panime kokku laiaulatusliku tarkvarauuenduse, versioon ID.Software2.3. Esimest korda saab seda nüüd Volkswagen ID. perekonda kuuluvale sõidukile paigaldada juhtmevabalt, st ilma töökoda külastamata. Lugege siit, mis on uut.

Märkus:

 • Juhtmevabade värskenduste tegemise eelduseks on ID.Software2.1 paigaldamine oma sõidukile ja kehtiv We Connecti Start-leping*.
 • Värskendusele järgnev funktsionaalsus sõltub turust, mudeliaastast ja valikvarustusest ning võib erineda.
 • Edasiste värskenduste saamiseks tuleb paigaldada ID.Software2.3.
 • Mõned tarkvarauuendused ei ole juhtmevabade värskendustena saadaval ning need tuleb teha töökojas.

* Kui te ei ole veel saanud ID.Software2.1 värskendust, võtke palun ühendust oma Volkswageni partneriga.

Naine istub oma VW ID-s ja tipib midagi oma mobiiltelefoni – VW juhtmevaba värskendus

Samuti vajate aktiivset We Connecti Start-lepingut, mida saate esimesel kolmel aastal sõiduki ostust tasuta kasutada ning mis toob igapäevaellu mitmeid eeliseid, näiteks sõidukite eelkonditsioneerimine või laadimise oleku kuva.

Te ei ole veel We Connect Starti aktiveerinud?
Teenuse ja registreerimise kohta saate rohkem teada We Connect Starti veebilehel.

Mis uuenduses sisaldub?

ID.Software2.3 koosneb kahest osast. Esimese tarkvarauuenduse ajal täiustatakse kaugtuleregulaatorit ja juhiabisüsteeme. Esiklaasinäidikuga sõidukite puhul optimeeritakse riistvara ja tarkvara vahelist koostoimet. Lisaks jõudluse ja stabiilsuse parandamisele hõlmab teine tarkvaravärskendus ID. jaoks uusi funktsioone. Valguse ja disainiga seonduvad uuendused info- ja meelelahutussüsteemis.

Juhtmevaba värskenduse etappide visualiseering

ID.Software2.3 annab teie info- ja meelelahutussüsteemile uue ilme. Isikupärastamine, näiteks uue disainiga digitaalsed nupud, isikupärastatud kirjatüübid ja funktsioonide menüü optimeeritud asetus parandab märkimisväärselt info- ja meelelahutussüsteemi loetavust ja kasutatavust. Kodu nupp kohandub nüüd vastavalt näidatud konteksti olukorrale ning selle ilmet saate ise eraldiseisvalt muuta. Lisaks Volkswageni logole on isikupärastamiseks saadaval ka mitmed riigilipud.

Millal tehakse värskendus?

Olete juba saanud või kohe saate meili, milles saate kinnitada ID.Software2.3 juhtmevaba värskenduse allalaadimise. Palun kontrollige oma Volkswagen ID.-sse lisatud meiliaadressi postkasti. Ärge lugege meili sõidu ajal.

Pärast nõusoleku andmist võib mööduda mitu nädalat, enne kui teie ID. saab uuenduse, kuna avaldame tarkvara järgemööda. Palun veenduge, et teie ID.-l on stabiilne võrguühendus enne sõitu ja sõidu ajal.
Niipea kui tarkvarapakett on täielikult alla laaditud ja paigaldamiseks valmis, ilmub info- ja meelelahutussüsteemi ekraanile teade „System update available“ (Süsteemivärskendus saadaval).

Kuidas värskendust teha?

Videoõpetus: Juhtmevaba värskendus

--:--

Märkus. Kui olete juba We Connect ID. rakenduse paigaldanud ja teil on kehtiv We Connecti Start-leping, saate esimesed sammud vahele jätta ja alustada sammust nr 4.

 1. Laadige We Connect ID. rakendus oma nutitelefoni tasuta alla. Sõltuvalt operatsioonisüsteemist leiate We Connect ID. rakenduse iOS-ile või Androidile kas App Store’istOpens an external link või Google Play Store’istOpens an external link.
 2. Logige rakendusse sisse oma Volkswagen ID-ga ja lisage oma sõiduk.
 3. Aktiveerige oma We Connecti Start-leping. Selleks järgige rakenduses kuvatavaid juhiseid.
 4. Kui teie ID. on veebirežiimis, laaditakse saadavalolevad värskendused sõitmise ajal automaatselt alla.
 5. Kui olete sõitmise lõpetanud, valige saadaolev värskendus. Üksikasju uuendatud sisu kohta võib leida funktsiooni alt „More Information“ (Lisateave).
 6. Juhtmevaba värskenduse paigaldamise ajal ei saa te oma ID.-d laadida. Veenduge, et sõiduk on laetud vähemalt 50%, ja seejärel eemaldage laadimispistik. Nüüd alustage värskenduse paigaldamisega. Sõltuvalt värskenduse suurusest võib see veidi aega võtta. Teie ID. näitab teile info- ja meelelahutussüsteemis enne paigaldamise alustamist, kas tuleb täita veel mingeid tingimusi (nt sulgeda aken). Uuendus algab pärast sõidukist eemaldumist ja selle lukustamist.
 7. Värskenduste paigaldamise ajal ei saa te oma ID.-d kasutada ega laadida.
 8. Paigaldamise lõpus ühendub ID. internetiga.

Saate nautida uusi ja paranenud funktsioone. Volkswagen soovib teile jätkuvat rõõmu ja häid sõiduelamusi oma ID.-s.

Mees istub oma VW ID juhikohal ja vaatab info- ja meelelahutussüsteemi

Värskenduse ohutusega seotud märkused

Juhiabisüsteemide esikaamera värskendamise käigus ei ole kaamerapõhised juhiabisüsteemid (nt reahoidmisabiline Lane Assist, Travel Assist, ...) ohutuse tagamiseks allalaadimise algusest kuni paigaldamise lõpetamiseni saadaval. Teie ID. annab sellest märku hoiatuste ja sümbolitega ID. ekraanil. Tehniliselt on see seisund võrreldav olukorraga „lumi kaamera peal“, mida võisite juba eelmisel talvel kogeda. Seega säilib teie ID. sõiduohutus. Pärast tarkvaravärskenduse edukat paigaldamist on juhiabisüsteemide funktsioonide valik uuesti saadaval ja optimeeritud. Saadame teile e-kirja, milles saate värskenduse tegemise kinnitada. Palun kontrollige oma Volkswagen ID.-s salvestatud meiliaadressi postkasti. Palun ärge kinnitage värskendust sõidu ajal.

KKK – Juhtmevaba tarkvaravärskendus