A VW service employee hands a customer the key to her VW ID.3

ID. software’i uuendused

Saage kasu ID. uuendustest

Saage kasu ID. uuendustest

Kas pean igaks uuenduseks töökotta minema?

Ei, kõik tarkvarauuendused ei vaja töökotta sõitmist. Teatavaid uuendusi saab sõidukile teha juhtmevabalt „üle õhu“ ehk interneti kaudu. Lisateavet leiate neilt saadaolevate uuenduste kohta käivatelt lehtedelt. 

Teie eelised

Uuendustega tagame, et teie ID. püsib ajakohasena ka pärast selle soetamist. Saage kasu paljudest teie sõiduki funktsioonidest ja optimeerimistest. Veenduge uuenduste paigaldamises ja nautige järgmisi eeliseid.

  • Mitmed töövõimetäiendused
  • Uusimad tarkvarauuendused
  • Eeldused edasisteks uuendusteks, kus see on kohaldatav
A man in a yellow jacket leans against his VW ID.
ID. tarkvarauuendus 3.0

Uue ID. juhtmevaba tarkvarauuendusega 3.0  varustatakse teie ID. täiendavate funktsioonide ja optimeerimistega, näiteks laadimise ja energiahalduse, navigatsiooni, hääljuhtimise ja palju muuga.

Selle uuenduse eeltingimuseks on töökojas teostatud ID. tarkvarauuendus 2.4, 12-voldise aku vahetus ja aktiivne We Connecti leping.

ID. juhtmevaba tarkvarauuenduse 3.0  saamiseks on vaja kehtivat We Connecti lepingut ja Volkswagen ID kasutajakontot.

ID. software 2.4 uuendus töökojas

ID. software 2.4 uuendus töökojas

A service employee stands leaning against a wall with a tablet in her hand

Koos 12-voldise aku vahetusega

Uus ID. software 2.4 uuendus ning 12-voldise aku asendamine on teie ID.-le tasuta saadaval. Palun leppige oma Volkswageni partneriga kohtumine kokku. Selle uuendusega saate tarkvara värskeima versiooni ning lõikate kasu termoregulatsiooni optimeerimisest tulenevast energiasäästust.

A woman sits in her VW ID.3 with her mobile phone in her hand
ID. Juhtmevaba värskendus

Uus juhtmevabade värskenduste lahendus teie ID. sõiduki jaoks nüüd saadaval. Tarkvarauuendusi saab teha mugavalt internetis, ilma töökoda külastamata. Alates 2021. aasta sügisest lastakse juhtmevabad uuendused järgemööda käiku. Siit saate teada, millistele tingimustele peab teie auto vastama ja mida meie uuel versioonil, ID.SOFTWARE2.3 tarkvaral, on pakkuda.

--:--
Alla laaditud, kuid mitte paigaldatud?

Sellest videost saate teada, kuidas paigaldada esimest juhtmevaba andmete uuendust, ID. Family, ID.Software2.3. Samuti saate nõuandeid, kuidas vältida levinumaid paigaldusvigu.

Teie järgmised sammud

Kas edasimüüja on teiega juba ühendust võtnud? Suurepärane. Kui te pole juba üksikasju telefoni teel kokku leppinud, leiate oma järgmised sammud siit.

  1. Leppige oma Volkswageni partneriga kohtumine kokku. Seda saate teha lihtsasti, kasutades meie veebipõhist kontaktvormi, mis on loodud teie tarkvarauuenduse jaoks õige kontaktisiku leidmiseks. Valige oma eelistatud edasimüüjaAva väline link ning esitage sellele kõik päringud, näiteks asendusauto ja saadaolevate aegade kohta.
     
  2. Tooge oma ID. kokkulepitud ajaks oma Volkswageni partneri juurde. Kui valisite asendusauto, antakse see teile otse üle.
     
  3. Teie Volkswageni partner võtab teiega kokkulepitud suhtlusmeetodil ühendust kohe, kui tarkvarauuendus on lõpetatud ning teie sõiduk on korjeks valmis. Seejärel tagastate te oma asendusauto ning teie uuendatud ID. antakse teile üle.
A customer hands over her ID.3 to the VW service employee
A VW service employee sits in an id3 and carries out the software update
Uuenduse lisahüved

Lisaks saate kasu paljust muustki: saadaval on lai valik töövõimeparandusi ja täiendavad tarkvaravärskendused. Võtke oma Volkswageni partneriga kohe ühendust ja leppige teeninduse aeg kokku.

Küsimuste ja vastuste ülevaade

Kas teil on veel küsimusi?

Teiega on juba tarkvarauuenduse asjus ühendust võetud või teil on veel küsimusi?