2.14.87.1, 2019-04-02 08:54:09

E-mobiilsus igapäevaelus.

Tulevik näeb välja nii normaalne: katsetame e-mobiilsust igapäevaelus.

Mis võlub inimesi elektromobiilsuse juures? Millised on e-mudeli juhi suured eelised? Eriline sõidutunne ja vaikne kulgemine teel näiteks. Nii räägivad meie katsetajad, kes proovisid hübriid- ja e-mudeleid. Ja neil on veel palju rohkem jutustada. Aga vaadake ise.
image

Vaikus tänu elektrile: Michel Kreppold lülitab e-Golfis isegi raadio välja.

Michel Kreppold sõidab iga päev kokku 120 kilomeetrit oma e-Golfiga tööle ja tagasi. Tema arvates on eriti hea, et autot saab juba praegu laadida paljudes jaamades. Seepärast peab ta e-Golfi enda ja oma pere jaoks igati kasulikuks: siin leidub piisavalt ruumi kõigile – Golfile omase mugavusega.
image

Vaimustab terveid perekondi: väike e-up!

„Olla sõltumatu“ väljendab Kavemanni perekonna eluhoiakut. Neil on isegi oma päikesepaneelid, millega toodavad elektrit oma e-up!-i jaoks. Alates ema Biancast kuni poeg Lucani on kõik vaimustatud vaiksest, lõõgastavast sõidutundest.
image

Kogu firma elektrirežiimis: võluv Passat GTE.

Lisaks e-režiimi vaikusele on dr Alfons Roerkohl eriti vaimustatud oma Passat GTE tõhususest. Ta kasutab seda ametiautona ja jagab seda meelsasti ka oma töötajatega, kes on samuti üllatunud ruumikusest ning pingevabast sõidutundest.
image

Täiskoormaga e-Golf: Alexander Weber ja tema pere naudivad oma autot iga päev.

Alexander Weberi jaoks olid pereauto juures olulised kolm asja: suur hoiuruum ja palju ruumi nii lastele tagaistmel kui ka talle ja ta naisele juhtidena. Ta hindab kõrgelt seda, et e-Golf pakub seda kõike hõlpsasti. Ja ta rõõmustab ka selle üle, et saab oma e-Golfi mugavalt öösel laadida, et sellega hommikul tööle sõita, ning sõidukulud on väiksed.

Teid võib veel huvitada see.