2.14.87.1, 2019-04-02 08:54:09
Elektromobiilsus.

Elektromobiilsus.

Elektromobiilsus liigub edasi.

"Üle 70 aasta on Volkswageni tugevaks küljeks olnud tehnoloogiate loomine ja eelkõige just liikuvuse kättesaadavaks tegemine võimalikult paljudele inimestele. Olenemata käigukasti tüübist jätkame me seda ka tulevikus. Kõikidele kättesaadav kõrgekvaliteediline elektromobiilsus!" võttis Volkswageni eesmärgid kokku Jürgen Stackmann (Volkswageni kaubamärgi müügi, turunduse ja järelteeninduse eest vastutav juhatuse liige).

2025. aastaks kavatseb Volkswagen tutvustada üle 20 täiselektrilise mudeli. I.D. prototüübid I.D. Buzz, I.D. Crozz ja I.D. Vizzion tulevad esimesena lansseerimisele. Tootja kavatseb ka ülemaailmselt müüa miljon elektrisõidukit aastas ja soovib saada elektromobiilsuse turuliidriks. 

image

Meie mudelid.

Elektrilised mudelid.

Volkswagen kujundab juba täna teie eluga integreeritud sõidukitega homset mobiilsust. Avastage elektromobiilsuse maailma meie elektriliste mudelite ja uuenduslike ülekandesüsteemidega. 

image

I.D. perekond.

Alates elektrilisest väikeautost kuni täisautomatiseeritud tipptasemel sedaanini.

Volkswagenis edeneme pidevalt modernsete sõidukite arendamise kõikides valdkondades. Uue I.D.-mudelivaliku turuletoomisega on meie eesmärk muuta auto puhtamaks, turvalisemaks, käepärasemaks ja mugavamaks. Auto suudab seega suurendada oma tähtsust ja väärtust tuleviku mobiilsuses. 

image

Tere tulemast e-autode maailma.

Küsime norralastelt: kuidas on sõita e-autode maailmas? Saage osa e-mobiilsuse eelistest eriti karmides tingimustes.

image

Tehnoloogiad.

Iga detail loeb.

Volkswageni elektromobiilsus on kombinatsioon uskumatust tehnoloogiast ja ülimast usaldusväärsusest. Meie laiaulatuslikud teadmised ja oskused kombineerituna meie disainerite mitmete aastate kogemustega võimaldavad meil mobiilsuse tulevikku otsustavalt kujundada. Vaadake siit, kuidas Volkswageni elektriautod toimivad. 

Elektriteenused

Pakume võimsat teenuste paketti, mis teeb teie e-sõidukist usaldusväärse kaaslase.

Teid võib veel huvitada see.