ID.5 GTX kamuflaažiga auto seismas parkimismajas, külgvaade eest. Taustal puud.

Täiselektriline ID.5 1

1. Kamuflaažiga tootmislähedane prototüüp.

1. Kamuflaažiga tootmislähedane prototüüp.

Stiilne SUV kupee disain. 

Esimene täiselektriline SUV kupee Volkswagenilt MEB-platvormil – juhtiva tarkvaraalase pädevusega.

ID.5 on esimene Volkswagen, mis ühendab sportliku ja elegantse kupeedisaini ID. perekonna omadustega, pakkudes täiesti uuel tasemel ruumitunnetust ja käepärast kasutust; on täielikult ühenduvuses ja mille uuendused ning värskendused toimuvad üle õhu. See rõhutab Volkswageni pädevust tarkvara maailmas. Kõrgkvaliteetne kupee disain tõuseb tavapäraste sõidukite hulgas selgesti esile ja on ainulaadne oma segmendis. Avastage täiselektriline sõitmine inspireerivas vormis.

--:--
ID.5 GTX kamuflaažiga sõiduk külgvaates seismas parkimismajas laadimise ajal. Vaade puudele.

Ilmekas SUV kupee-disain

Juba esmapilgul esitleb ID.5 ennast kui progressiivne elektriline mahtuniversaal, mis ühendab endas SUV tugevuse ja kupee silueti. Tulemusena vähendab avangardse disaini suurepärane aerodünaamika tuuletakistust, suurendab energiatõhusust ja seeläbi sõiduulatust. Tänu kompaktsele elektriajamile ootab teid salongis nutikalt kujundatud ruumikontseptsioon – see pakub palju ruumi kõigele, mis päeva jooksul sõidutamist vajab.

ID.5 GTX kamuflaažiga sõiduki külgvaade eest esituledele.

Hingetuksvõttev elektriline sooritus

Kui räägite oma vajadustest, siis kas olete valmis kompromissideks? Selleks puudub vajadus, kui sõidukiks on ID.5. See on jõuline nagu SUV, tõhus nagu ID. ja kiirendab kui sportauto, sest elektrimootorid arendavad täit võimsust kohe stardihetkest, dünaamiliselt ja kogu pöördemomendiga. Põrandasse paigaldatud kõrge pingega akude madalale toodud raskuskese kindlustab hästi balansseeritud sõidudünaamika. ID.5 pakub suurimat sõidunaudingut. ID.5 sõiduulatus on kuni 540 km ja ID.5 GTX sõidab täislaetud akudega ühe laadimisega kuni 497 km.1 Sellise sooritusega jõuate pea kõikjale, kuhu vaja. 

1. Tagaveolise ID.5 või kahe elektrimootoriga nelikveolise ID.5 GTX eeldatav WLTP sõiduulatus 77 kWh mahtuvusega akuga. WLTP väärtused seeriatootmise sõidukitele võivad olla erinevad, sõltudes sõiduki varustusest.

ID.5 GTX kamuflaažiga sõiduk tagantvaates.

Disainitud avastama uusi radu: ID.5 GTX

Ei ole vahet, kas sõit viib teid linnakärasse või üksildasele mägiteele: erakordse jõudluse ja progressiivse disainiga ID.5 GTX annab elektromobiilsuse piiride definitsioonile uue tähenduse. Selle kahe mootoriga mudeli nelikvedu jagab mõlema elektrimootori veojõu kõigile neljale rattale, kindlustades parema haarduvuse. Tõhusad elektrimootorid aga on nii vaiksed, et saate loodust nautida kõikide meeltega. GTX ei ole mõeldud ainult igapäevasõitudeks, vaid igaühele, kes tahab avastada rohkem. Nautige sportliku elektrilise jõudluse uut mõõdet koos rohke ja mugava ruumikusega.

Jätkusuutlikkus ja elegants täiendavad üksteist suurepäraselt

ID.5 on juba kolmas ID. perekonna mudel – ja veel üks konkreetne samm teel jätkusuutliku liikuvuse kõige ihaldatumaks kaubamärgiks.  Sarnaselt sõsarmudelitele ID.3 ja ID.4 on ka ID.5 kliendini jõudes CO2-neutraalne1.  Selleks et saaksite kohe algusest peale olla teel CO2-neutraalsena, vähendame ja väldime me erinevate meetmete abil esmalt CO2-heidet tootmises. Nende hulgas on näiteks rohelise energia kasutamine nii akude tootmisel kui ka sõidukite valmistamisel. Alates tootmisest kuni kliendile üleandmiseni vältimatu CO2-heite, mis selgitatakse välja konkreetse elutsükli hindamisega, kompenseerime lõpuks sertifitseeritud kliimakaitseprojektide kaudu. Meid ootab ees suurim väljakutse meie ettevõtte ajaloos. Võibolla isegi liikuvuse ajaloo suurim väljakutse: võtame vastutuse oma osa eest globaalses CO2-heites. See on meie tee nullini ehk „Way to Zero“. Ning see algab siit.

1. CO2-heidet välditakse ja vähendatakse Volkswagenis, kus iganes võimalik. Tarneahela alguse tarnijaid kohustatakse samamoodi heidet vältima ja vähendama. CO2-heidet, mida ei ole Volkswagenis võimalik vältida ja vähendada asjakohaste kohustustega tarneahelas, kompenseeritakse võrdväärses hulgas sertifitseeritud kliimakaitseprojektide abil.

Teile võib huvi pakkuda:

Uhiuus ID.4 GTX

Uhiuus ID.4 

ID. Charger – kodune laadimisjaam 

Teile võib huvi pakkuda: