Üleminek e-mobiilsusele

Jätkusuutlik laadimine kodus ja liikvel olles

Tuleviku e-mobiilsus sobib igapäevaseks kasutuseks, on mugav, ja mis kõige tähtsam - jätkusuutlik olenemata sellest, kas olete liikvel või puhkate kodus.

Stage Sustainibility

Elektriline:
meie Volkswageni laadimiskontseptsioon

Jätkusuutlikkus peab olema lihtne. Seetõttu pakume teile kõike ühest kohast - alates elektriautodest kuni rohelise energiani. Ja ka kõike sinna vahepeale jäävat.

  • ID. Charger (WallBox)
  • ID. Chargeri paigaldusteenus
  • We Charge
ID.3 and charging concept

ID. Charger¹ – Volkswageni Wallbox

Tooge meie ID. Chargeri¹ abil omale laadimisjaam koju. See tähendab, et auto on hommikuks laetud ja saate päeva täis akuga alustada. Laete oma auto akusid justkui une pealt. ID. Charger on saadaval kolmes variandis (andmeside- ja kaugligipääsufunktsiooniga ja ilma) ning erineva laadimisvõimsusega - kuni 11 kW olenevalt teie vooluvõrgust. See vastab umbes 300 km sõiduulatusele umbes viie laadimistunniga. Olenevalt variandist on ID. Charger Connectil ka ühenduvusfunktsioonid nagu rakendusega juhtimine või kaughaldus (LTE kaudu valikuline).

Lisaks saab ID. Chargerit varustada sisseehitatud mõõdikuga, nii et saate oma laadimistel alati silma peal hoida.  ID. Chargerit saab juba varsti tellida internetis või otse Volkswageni esindusest.