Passat Variant

Tehasetellimused ei ole enam saadaval. Meil on palju mudeleid kohe olemas.

  • Pagasiruumi mahutavus650 liitrit
  • Mootori võimsus110–200 kW (150–272 hj)
  • Kütusekulu4,6–7,1 l / 100 km

See on seal olnud läbi põlvkondade. Nüüd on aeg järgmiseks. Passat Variant.

Kui olete pidevalt hõivatud sagedaste ärireiside ja koduse pereeluga, on oluline omada sõidukit, mis on täpselt sama paindlik kui teie ise. Mida iganes teie ja te pere plaanisite, Passat Variant on kohal, et aidata. Lisaks oma suurepärasele mitmekülgsusele pakub see ka muljetavaldavat mugavust.

Passat Variantil on mitmeid tähtsaid omadusi. Vaadake neid kolme:

Passati pagasiruum kokkuklapitud tagaistmetega

Pagasiruumi kontseptsioo

Passat Variant on tegelikult kosmosesõiduk

IQ.LIGHT maatriks LED-esituled

Dünaamiline välimus. Ilma pimestamata.

Eriline R-Line’i Edition mudel

Teie endorfiinid armastavad seda autot Ja teie pere samuti.

Passat IQ.LIGHT – LED-maatriksesituled R-Line
Passat Variant R-Line Edition, kolm neljandikku eestvaade

Tahad saada Passat Variant kätte ilma ooteajata?

Vali oma Passat Variant välja laosolevate mudelite hulgast ning uus auto on sul käes varem, kui oskad aimata.

Mugavus

Passat Variant on tegelikult kosmosesõiduk

Passat Varianti juhid ütlevad sageli, et selle pagasiruum on nagu spordisaal. Olgu, võib-olla pole see päris õige, aga pagasiruumi kontseptsioon on tõesti midagi erilist:

  • Pagasiruumi maht ulatub 650 liitrini
  • Kokkuklapitud tagaistme seljatoega kuni 1780 liitrini
  • Standardvarustuses pagasiruumi varieeruv põrand 
  • Valikuline varustus: pingutusrihm, mida saab raamile kinnitada, pagasiruumi lükandpõrand ja roostevabast terasest laadimisservade kaitse 
  • Soovi korral: pagasiruumi luuk elektrilise avamise ja sulgemisega ning nupuvajutusega eemaldatav pagasiruumi kate

1 Neil piltidel nähtavad sõidukid võivad erineda mõne detaili poolest praegu Saksamaal saadaolevast valikust. Mõnel juhul kujutavad pildid valikulist varustust, mis on saadaval lisatasu eest. Andmed ei põhine ühel konkreetsel sõidukil ning ei ole pakkumise osa; nende eesmärk on pakkuda ainult võrdlust erinevate sõidukitüüpide vahel.

Disain

Dünaamiline välimus. Ilma pimestamata.

Tänu dünaamilisele esitulede kontrollfunktsioonile säravad valikulised IQ.LIGHT – LED-maatriksesituled teisi pimestamata.1 Sõltuvalt sõiduolukorrast lülitatakse üksikud LED-segmendid valikuliselt valgustuse jaotamiseks sisse või välja.

Kas sõidate päeval linnas, õhtul maanteel või halva ilmaga kiirteel: teie IQ.LIGHT maatriks LED-esituled kohanduvad. See ei tee sõitmist mitte ainult teie jaoks lihtsamaks, vaid aitab ka neid, kes sõidavad teie ees või lähenevad teisel pool teed.

1 Süsteemi võimaluste ulatuses

Järgmised sammud

Olge kindel, et olete teinud õige valiku

Uus! 5-aastane garantii

Me soovime, et teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua.

Seetõttu antakse teie autole1 laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.2

2 Volkswagen tarbeautod: Caddy (kõik versioonid), Transporter (kõik versioonid), Crafter (kõik versioonid), Amarok (kõik versioonid), ID.Buzz (kõik versioonid)
2 Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

Aitame teil oma sõitu jätkata.​ Autoabi

Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele.

Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata.

Euroopa uute autode hindamisprogramm Euro NCAP on andnud sellele mudelile maksimaalse, viietärnise turvalisushinde. Ja seda õigustatult.

Teie turvalisus teel on meie jaoks kõige tähtsam. Volkswageni autodel on palju uuenduslikke ohutustehnoloogiaid, mis hoolitsevad nii teie, teie reisijate kui ka teiste teekasutajate turvalisuse eest.

 

 

 

* Tegemist on Volkswagen Leasinguga, kus finantseerimisteenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal, Liivalaia 13, Tallinn (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4.1-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 2.75% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 26 839.00 eurot, sissemakse 15%, jääkväärtus 35%, läbisõidupiirang 18 000km/aastas (krediidi netosumma 22 365.83 eurot), periood 60 kuud, tagasimaksete arv 61, intressimäär 3 kuu Euribor + 2.39% aastas (31.12.2020 oli 3 kuu Euribor -0,545%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%) lepingutasu 190 eurot. Arvutamisel ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Krediidi kogusumma on 19 295.85 eurot ja tagasimaksete summa on 19 105.85 eurot. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil https://www.citadeleleasing.ee/ee/eraklient/oluline/ ning vajadusel konsulteeri asjatundjatega. Saamaks rohkem infot Volkswagen Leasingu pakkumise kohta, võtke ühendust Volkswageni edasimüüjatega. Tegemist on näidisarvutusega.