Passat Alltrack rear view on the beach, roof rack, woman standing at open passenger door, surfboard in the foreground

Passat Alltrack

Tehasetellimused ei ole enam saadaval. Meil on palju mudeleid kohe olemas.

Tehasetellimused ei ole enam saadaval. Meil on palju mudeleid kohe olemas.

  • Pagasiruumi mahutavus639 liitrit
  • Mootori võimsus140–200 kW (190–272 hj)
  • Kütusekulu5,1–7,1 l / 100 km

Alati valmis. Uus Passat Alltrack.

Rajaleidja ratastel: tänu oma maastikusõiduvõimekusega tugevale veermikule on uus Passat Alltrack täiuslikult varustatud peaaegu iga teekonna jaoks, olgu see maastikul või linnast väljas. Ent see pole veel kõik. Sõiduki käepärased funktsioonid teevad uue Passat Alltrackiga sõitmisest ka erakordselt mugava kogemuse. Nii maanteel kui ka maastikul.

Uuel Passat Alltrackil on mitmeid tähtsaid omadusi. Vaadake neid kolme:

Passat Variant skemaatiline kujutis mitmete anduritega Travel Assistist

 

Travel Assist

Hoiab teid rajal ja teisi ohutus kauguses. 

4MOTION

Võtke rahulikult: nelikvedu 4MOTION.

Kohanduv püsikiirushoidik (ACC)  

Hoiab pikivahet ja piirkiirust.

Passat Alltrack, foto tagantpoolt sõitmise ajal, surfilaud katuseraamil
Passati automaatne kaugusehoidja ACC – skemaatiline kujutis prognoosivast kiirusehoidjast

IQ.DRIVE 

Hoiab teid rajal ja teisi ohutus kauguses.

Valikulise Travel Assistiga on teiega kaasas äärmiselt kasulik juhiabisüsteem. Nupuvajutusega tagab see teile ülima sõidumugavuse1,2, abistades teid monotoonsetes ja väsitavates sõiduoludes: 

  • Travel Assist aitab teil püsida rajal, hoida kinni piirkiirusest ja arvestada eesolevat pikivahet, eriti kiirteedel ja heas korras maanteedel.
  • Koos topeltsiduriga DSG-käigukastiga laseb see teil liiklusummikutes ja katkendlikus liiklusvoolus lõõgastuda. 

 

1 Süsteemi võimaluste ulatuses.

2 Autojuht peab olema pidevalt valmis juhiabisüsteemilt kontrolli üle võtma ning ta ei vabane sõiduki ohutu juhtimise kohustusest.

Tehnoloogia

Stiilselt vastu nii heale kui ka halvale: nelikvedu 4MOTION 

Standardvarustuses nelikvedu 4MOTION muudab teie uue Passat Alltracki sobivaks ka kõige keerulisemate pinnaste puhul. See saab liivasel, ebatasasel ja järsul pinnasel hakkama peaaegu pingutamata, kuna mootori jõud jaotatakse nelja ratta vahel täpselt nii, nagu vaja. Samuti parandab see sõidumugavust märgades ja libedates oludes. 

Neil piltidel nähtavad sõidukid ja varustus võivad erineda mõne detaili poolest praegu Saksamaal saadaolevast valikust. Osa piltidel nähtavast varustusest on valikuline lisatasu eest. Andmed ei põhine ühel konkreetsel sõidukil ning ei ole pakkumise osa; nende eesmärk on pakkuda ainult võrdlust erinevate sõidukitüüpide vahel.

Järgmised sammud

Olge kindel, et olete teinud õige valiku

Uus! 5-aastane garantii

Me soovime, et teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua.

Seetõttu antakse teie autole1 laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.2

2 Volkswagen tarbeautod: Caddy (kõik versioonid), Transporter (kõik versioonid), Crafter (kõik versioonid), Amarok (kõik versioonid), ID.Buzz (kõik versioonid)
2 Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

Aitame teil oma sõitu jätkata.​ Autoabi

Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele.

Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata.

Euroopa uute autode hindamisprogramm Euro NCAP on andnud sellele mudelile maksimaalse, viietärnise turvalisushinde. Ja seda õigustatult.

Teie turvalisus teel on meie jaoks kõige tähtsam. Volkswageni autodel on palju uuenduslikke ohutustehnoloogiaid, mis hoolitsevad nii teie, teie reisijate kui ka teiste teekasutajate turvalisuse eest.