ID.3

Hind alates
37 220€ KM-ga
Pro Performance:
300-420 | Pro S: 390-550km*
Ühendusläbisõit (30 min kiirlaadimist):
Pro Performance: 290 | Pro S: 350km*
Täislaadimise kestus kodus: Pro Performance:
umbes 6 h 15 min | Pro S: umbes 7 h 30min*
Kiirendus nullist sajani:
Pro Performance: 7,3 | Pro S: 7,9s

Siin on uus algus

ID.3-ga algab uus dünaamiline ajastu elektrilises mobiilsuses. Elektriseeriv jõudlus kohtub teedrajava disainiga ja igapäevaeluks sobivate läbisõitudega. Sobib inimestele, kes otsivad muudatusi. Tulevik on juba ootevalmis. Astuge ligi.

Alustage CO2-neutraalse bilansiga

Me teatasime, et anname teile CO2-neutraalse bilansiga ID.3. Selleks, et saaksite algusest peale sõita neutraalse CO2-bilansiga, kasutame tootmisel CO2 vähendamiseks ja vältimiseks mitmesuguseid meetmeid, mida kirjeldatakse artiklis „Ühiselt tõhusama kliimakaitse heaks“ (link ID HUBi artikli juurde). Selle alla kuulub näiteks rohelise energia kasutamine niihästi akuelementide valmistamisel kui ka Zwickau tehases, kus ID.3 kokku pannakse. CO2 heite, mida tootmisest kliendile üleandmiseni vältida pole võimalik ja mis tuvastatakse spetsiaalse ökobilansiga, tasakaalustame sertifitseeritud kliimakaitseprojektidega. Esimeste ID.3-de jaoks kasutati metsakaitseprojekti „Kantingan Mentaya“ (https://www.katinganproject.com) sertifikaate. Need on sertifitseeritud Verified Carbon Standardi (VCS) ja Climate Community & Biodiversity Standardi (CCB) järgi.

Elektriline mobiilsus pakub veel suurepärast võimalust viia CO2 heide ka kasutusfaasis peaaegu nulli: kui kasutada laadimisel järjepidevalt rohelist energiat. Kliimakaitse on seega ka teie teha!
 

ID.3. Tervitab teid. Ergutab. Viib teid edasi

Naeratav naine toetub VW ID.3 vastu

Aku ja sõiduulatus

Suur võimsus. Kiire laadimine

VW ID.3 kaldvaates eest

Tervitus

ID.3 ütleb „Tere!“ Valgusega

ID.Light

Väga kaval: nutikas valgustuspõhimõte

e-tehnoloogia

Suur võimsus. Kiire laadimine

Mugav hommikune sõit kontorisse, olles enne kähku lapsed kooli viinud, ja õhtul tagasi koju – ühe akutäiega ei mingi probleem. Iga võimalik ID.3 akusuurus saab sellega mängleva kergusega hakkama. Praegu saate valida 58 kWh või 77 kWh vahel. Hiljem lisandub valikusse ka väiksem aku. Lisaks anname kõikidele ID. mudelite aku garantii vähemalt kaheksaks aastaks või 160 000 kilomeetriks.

Mugavus

Väga kaval: nutikas valgustuspõhimõte

ID.Light suhtleb teiega visuaalselt ja aitab koos lisavarustusse kuuluva navigatsioonisüsteemiga lihtsamini liikluses edasi jõuda. Kui kasutate hääljuhtimist, vastatakse teie häälele valgussignaaliga. Kohe, kui lahkute oma ID.3-st, soovib ID.Light teile head teed – intelligentse valgusmärguandega.

Disain

ID.3 ütleb „Tere!“. Valgusega

ID.3 tunneb teid ära kohe, kui lähenete autovõtmega, milles on valikuline sulgemis- ja käivitussüsteem Keyless Access. Stiilsed, soovi korral lisatavad LED-Matrix-tuled süttivad korraks, nagu pilgutaks ta teile silma, ja jätavad seejuures ID.3-st peaaegu inimliku mulje. Salongi ID.Light tekitab teis kohe koduse tunde. Käivitamisel kõlab vaikne heli, mis tekitab tahtmise kohe sõitu alustada. Kui lahkute oma ID.3-st, soovib ID.Light teile valgusmärguandega head teed.

Kas olete valmis elektrilise mobiilsuse jaoks?

ID rakenduse ekraan

Meie uue rakendusega Volkswagen EV Check saate analüüsida oma sõidukäitumist ning saada teada, kas olete valmis elektrilise mobiilsuse jaoks ja milline Volkswageni elektrisõiduk teile kõige paremini sobib.
Teie isiklik profiil näitab teile, kuidas oleks nt sõita uue ID.3-ga, kui kaugele sellega jõuate, palju see maksab, kus asub lähim laadimisjaam ja kui kaua kestab laadimine.

ID. 3 saate rakenduse abil avastada ka liitreaalsusega. Kõlab kui ulme. On aga juba täna reaalsus. Lihtsalt proovige seda.

App Store’i avamineAva väline link

Play Store’i avamine Ava väline link

 

 

Järgmised sammud

Olge kindel, et olete teinud õige valiku

Uus! 5-aastane garantii

Me soovime, et teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua.

Seetõttu antakse teie autole laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.1

1 Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

Aitame teil oma sõitu jätkata.​ Autoabi

Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele.

Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata.

Euroopa uute autode hindamisprogramm Euro NCAP on andnud sellele mudelile maksimaalse, viietärnise turvalisushinde. Ja seda õigustatult.

Teie turvalisus teel on meie jaoks kõige tähtsam. Volkswageni autodel on palju uuenduslikke ohutustehnoloogiaid, mis hoolitsevad nii teie, teie reisijate kui ka teiste teekasutajate turvalisuse eest.