Side view of a white and yellow VW ID. Buzz, which appears to be parked and charging electricity on someone else's panet.

Uus ID. Buzz

Täiselektriline, täielikult ühenduses, täis uusi ideid. Nüüd ka eeltellimiseks saadaval!

Täiselektriline, täielikult ühenduses, täis uusi ideid. Nüüd ka eeltellimiseks saadaval!

Suured asjad saavad alguse naeratusest

Uus ID. Buzz on meie elektrilise ajastu ikoon. Mudeli turuletoomisel ühendasime jõud mõnede teiste suurte ikoonide – STAR WARSi kangelastega. Nemad olid entusiastlikud kohe algusest peale. ID. Buzz avaldab lisaks oma ainulaadsele sarmile muljet ka tipptasemel tehnoloogiate ja täiesti uue ruumitunnetusega. See teeb mudelist meeldiva ja intelligentse kaaslase igaks seikluseks. Ükskõik, millises galaktikas te ka ei viibiks.

Lihtsalt galaktiline

Uus ID. Buzz on enamat kui lihtsalt kõrgtehnoloogiline – see on lausa inimtehnoloogiline. Ta on nutikas kaaslane, mis loob oma iseloomuliku naeratuse abil hetkega positiivse õhkkonna. Ta ei pruugi olla küll droid, kuid oleme kindlad, et ID. perekonna uusim liige leiab fänne kõikjal, kuhu ta läheb.

Tugev abivägi Volkswagenile:
Ewan McGregorist saab margisaadik

Volkswagen Brand Ambassador Ewan McGregor is sitting on the bumper of his VW Bulli.

Ewan McGregoriga oleme toonud pardale tugevat abiväge. Näitleja on entusiastlik Volkswageni fänn ning tal on ka oma vanasõidukite kollektsioon, millest ühe sõiduki on ta oma algatusel elektrifitseerinud. Pikaajalise UNICEFi Ühendkuningriigi hea tahte saadikuna teeb ta heategevuskampaaniaid kõikjal maailmas. See teeb Ewanist täiusliku partneri meie ühisel missioonil: muuta tulevik säästvamaks.

Obi Wan Kenobi actor and Volkswagen brand ambassador Ewan McGregor looks at the new VW ID. Buzz.

Elektromobiilsuse uus mõõde

A yellow and white VW ID. Buzz stands to one side on the edge of a beach promenade. In the background, a family with two children looks into the sunset over the sea.

Uue ajastu disain

Oma ikooniliste Bulliks kutsutud eelkäijate disainil põhinev uus ID. Buzz ühendab endas modernsed proportsioonid ja uuendusliku tehnoloogia. Vaadake mudeli nutikaid omadusi, maksimaalset ruumitunnetust ja uuenduslikku valgustusdisaini oma silmaga. 

Side view of the front row of seats in the VW ID. Buzz at sunset.

Jätkusuutlik liikuvus kogu teekonnal

Uue ID. Buzzi püüdlus on kõikehõlmav jätkusuutlikkus kliimateadliku tuleviku nimel. See tuuakse kliendini süsinikuneutraalselt ning on teedel kohaliku CO₂-heiteta. Tänu loomanahavabale interjöörile ja ringlussevõetud materjalide osalisele kasutamisele näiteks istme- ja põrandakatetes ning katusepolstris ühildab mudel jätkusuutlikkuse ja mugavuse.

View from the font of the VW ID. Buzz in the direction of the windscreen, the sea can be seen in the background.

Ruumikuse uus tase

Uus ID. Buzz on multifunktsionaalne ja mitmekülgne – muuhulgas on selle pöörderaadius vaid veidi suurem kui 11 meetrit. Tänu maksimaalsele ruumikasutusele pakub värskelt välja töötatud ruumisäästev interjöörikontseptsioon küllaldaselt jalaruumi. ID. Buzzi mugavalt reguleeritavaid istmeid saab kasutada eri viisidel. Seega on viieistmelise sõiduki teise istmerea taga pagasile ruumi kuni 1121 liitrit, isegi kui igal istmel on reisija.

ID. Buzz – tehnoloogia ja ühenduvus

Hoiab teid rajal – ja teisi ohutus kauguses

Parvandmetega Travel Assist suudab hoida teid sõidurajal, pikivahet eesoleva sõidukiga ning teie seatud maksimaalset kiirust. Travel Assist kasutab kohanduvat sõiduraja jälgimist, mis hoiab sõidukit aktiivselt sõiduraja keskel. Kui soovite, toetab see funktsioon teid aktiivselt ka maanteel sõiduraja vahetamisel. Lisaks oskab Travel Assist kasutada parvandmeid, et kohandada sõiduki kiirust kohalike kiiruspiirangute ja tee kuju järgi (kurvid, ringristmikud jne).

ID. Buzz Cargo

ID. Buzz Cargoga võib teie tarbeliikuvus jäädavalt paremaks muutuda. 

A woman and a man load a white and blue ID. Buzz Cargo, the electric transporter from Volkswagen.

Tuleviku veosõiduk

ID. Buzz Cargoga saate kulutõhusa elektromobiilsuse eelistest kasu ka tööl. Spetsiaalselt kommertskasutuse vajadustele vastavaks välja töötatud ruumikas laadimisala kontseptsioon on vaid üks mudeli tugevustest.

Meie ID. perekond – tutvuge kohe!

The ID. Models ID.3, ID.4, ID.5 GTX and ID. Buzz