The new Golf Estate - side view

Golf Variant

Tehasetellimused ei ole enam saadaval. Meil on palju mudeleid kohe olemas.

Tehasetellimused ei ole enam saadaval. Meil on palju mudeleid kohe olemas.

  • Kombineeritud kütusekulu 6,3 l / 100 km
  • Kombineeritud CO₂-heide144 g/km
  • Energiatõhususe klassB
  • Pakiruumi maht1557 liitrit

Rohkem Golf kui kunagi varem. 
Uus digitaalne Golf Variant.

Uus Golf Variant on mitmekülgne ja dünaamiline – just nagu te ise! Välisilme poolest eksimatu Variant, sisimas aga Golfi täieliku digivabadusega – digitaalne ja paindlik.

Uuel Golf Variantil on mitmeid tähtsaid omadusi. Vaadake neid kolme:

Woman opens the tailgate of the Golf Variant via Easy Open

Pagasiruum ja funktsioon Easy Open

Avab uksi. Ja uusi võimalusi.

Travel Assist in the Golf Variant keeps you on track and at a distance from vehicles in front.

Juhiabisüsteem Travel Assist.

Hoiab teie auto sõidurajal. Ja teised ohutus kauguses.

Innovision cockpit in the Golf Estate

Innovision Cockpit

Digitaalsed omadused parema funktsionaalsuse jaoks.

Ruumikus

Avab uksi. Ja uusi võimalusi.

Igapäevaelu on täis katsumus: kui tihti olete seisnud auto taga, laps ühes käes ja kotid teises, pakiruumi avamiseks aga vaba kätte pole? Lisavarustuses funktsiooniga Easy Open peate pakiruumi avamiseks vaid jalaga sõiduki tagaosa all viipama. Sõidukis ootavad teid ees küllaldane 1642-liitrine pagasiruumi maht ning reguleeritava kõrgusega paindlik pagasiruumi põrand. Madal laadimisserv võimaldab ka ostud hõlpsasti peale laadida. Seejärel vajutage lihtsalt sisemist nuppu ning pakiruumi luuk sulgub automaatselt.

Digitaalne mugavus

Digitaalsed omadused parema funktsionaalsuse jaoks.

Kombinatsioonis lisavarustuses raadionavigatsioonisüsteemiga Discover Pro on võimalik digitaalne näidikupaneel Pro uuendada Innovision Cockpitiks. See tähendab, et mõlemat 10-tollise (25,4 cm) diagonaaliga ekraani saab üheks kokku liita. Tulemusena tekkiv ekraanimaastik ei sisalda ainult tavapärast sisu nagu pöördeloendurit, spidomeetrit ja läbisõidunäidikut, vaid ka muid kasulikke andmeid veelgi selgemal ja detailsemal ekraanikuval. Avakuvale saate seada isegi oma lemmikfunktsioonid, just nagu nutitelefonil.

Juhiabisüsteemid 

See näeb, mis horisondi taga võib oodata.

See ohtude eest hoiatav funktsioon on põhivarustuses ning toetab juhti kasuliku teabega, sealhulgas hoiatustega ehitustööde või päästeautode kohta. Car2X tehnoloogia kasutab selle teabe edastamiseks WiFit (pWLAN).

Lisavarustuses püsikiirushoidik ACC koos Car2X* tehnoloogiaga pakub juhile hulgaliselt kasulikku teavet ning võib hädaolukorras aktiivselt sekkuda (süsteemi võimaluste piires). Näiteks liiklusummiku lõpus. Püsiv andmevahetus toimub WiFi (pWLAN) kaudu.

*Lisandub hiljem.

 

Rohkem teavet uue Golf Varianti kohta

All features

Järgmised sammud

Olge kindel, et olete teinud õige valiku

Uus! 5-aastane garantii

Me soovime, et teie rahulolu oma uue või kasutatud Volkswageni ostu järel kestaks võimalikult kaua.

Seetõttu antakse teie autole1 laiaulatuslik tehasegarantii, mis kaitseb teid ootamatute kulude ja remondi eest, vähemalt 5 aastat või kuni 100 000 km.2

2 Volkswagen tarbeautod: Caddy (kõik versioonid), Transporter (kõik versioonid), Crafter (kõik versioonid), Amarok (kõik versioonid), ID.Buzz (kõik versioonid)
2 Alates müügikuupäevast 08.07.2019 ja mudeliaastast 2020, VIN-koodi 10. sümbol „L“.

Aitame teil oma sõitu jätkata.​ Autoabi

Te ei pea muretsema, kui rehv puruneb, kütus saab otsa või aku on tühi. Volkswageni mobiilsusgarantii ei jäta teid teele.

Me tuleme teile appi. Väikesed parandustööd teeme kohapeal, kuid kui rike on tõsisem, viime teie sõiduki tasuta lähimasse Volkswageni teenindusse ning teeme kõik, et saaksite oma teekonda jätkata.

Euroopa uute autode hindamisprogramm Euro NCAP on andnud sellele mudelile maksimaalse, viietärnise turvalisushinde. Ja seda õigustatult.

Teie turvalisus teel on meie jaoks kõige tähtsam. Volkswageni autodel on palju uuenduslikke ohutustehnoloogiaid, mis hoolitsevad nii teie, teie reisijate kui ka teiste teekasutajate turvalisuse eest.